Starters opgelet: EDventure zoekt een projectmedewerker voor 32-40 uur per week

Voor onze brancheorganisatie zijn wij op zoek naar een enthousiaste projectmedewerker voor 32-40 uur per week. Heb jij hart voor de ontwikkeling van kinderen en de rol die het onderwijs en de zorg daarin spelen? Vind je het leuk om samen te werken in een ‘hands-on’ klein team en breng je de nodige diversiteit in ons team? Dan hopen we van harte dat je reageert op deze vacature.

Als onze nieuwe projectmedewerker ondersteun je al onze projectleiders. We zoeken daarom ook iemand die goed kan schakelen tussen verschillende werkzaamheden en de betrokkenen. Belangrijk is dat je kan omgaan met last-minutevragen die opgepakt moeten worden.

Klinkt vast aantrekkelijk, maar wat ga je nou eigenlijk bij ons doen? Een werkdag zou er zomaar zo uit kunnen zien:

Je begint de ochtend met het plaatsen van nieuwsberichten op de website van Onderwijszorg Nederland (ONL). Vervolgens vertrek je samen met een collega naar een overleg over een app die we laten ontwikkelen. Dit overleg heb je voorbereid samen met een projectleider. Terug op kantoor ga je aan de slag met het digitale platform dat we onderhouden om leden onderling meer kennis te laten uitwisselen. Je overlegt met de projectleider welke taken urgent zijn om op te pakken en gaat hiermee zelfstandig aan de slag. Voor de directeur-bestuurder ben je bezig met een analyse van kansrijke subsidie-bronnen voor toekomstige projecten. Je kijkt mee naar het programma voor een speciale dag voor onze adviseurs en bespreekt je feedback met de projectleider. Met de office-manager verdeel je de taken voor dit evenement. Samen pakken jullie de praktische zaken op.

Het gaat, kortom, om een uitdagende, veelzijdige baan met veel eigen verantwoordelijkheid.

Functie-eisen: Je,

  • hebt veel energie en bent proactief
  • bent een talent, maar je moet nog wel ‘werkmeters’ maken.
  • hoeft geen werkervaring als projectmedewerker te hebben. Het is wel handig dat je op een of andere manier actief bent geweest (in je studententijd, bij een (sport)vereniging of elders) en/of een succesvolle stage hebt afgerond.
  • hebt minimaal HBO werk- en denkniveau.
  • hebt aantoonbaar goede communicatieve vaardigheden.
  • hebt affiniteit met het werkveld van EDventure en ONL.
  • bent een gezellige collega die graag resultaten behaalt, die zorgvuldig en zelfstandig werkt.
  • groeit snel in je rol zowel richting het bureau als voor de leden.

Het team en jouw rol
In deze rol werk je in ons kleine team van 3 à 4 projectleiders, office-manager, financieel-administratief medewerker en directeur-bestuurder. Je bent vooralsnog de enige projectmedewerker. We werken ook met een wisselend aantal freelancers en/of gedetacheerden via onze leden. Als je op onze website kijkt zie je dat ons team wel wat diversiteit kan gebruiken. Denk je dit – naast de functie-eisen – ook te kunnen brengen? Dan hopen we nog meer dat je gaat solliciteren!

Ons kantoor
De werksfeer is open, nuchter en samenwerkingsgericht. We willen het elke dag beter voor onze leden doen (en daarmee het onderwijs!) en gaan uitdagingen samen aan. We verhuizen in het voorjaar van 2019 naar een nieuw kantoor in Den Haag op de Binckhorst: het innovatiehart van de stad, op loopafstand van station Voorburg, het gezellig historisch centrum van Voorburg en op fietsafstand van Den Haag Centraal.

Solliciteren?
Is deze baan de volgende stap of misschien wel eerste serieuze stap in je carrière? We horen heel graag van je! Solliciteren kan tot vrijdag 21 december 2018 door je CV met motivatie te sturen aan info@edventure.nu o.v.v. ‘vacature projectmedewerker’. Als je vragen over deze vacature hebt, kun je contact opnemen met Margreet de Vries, 070-3154100.

Acquisitie naar aanleiding van deze vacature wordt niet op prijs gesteld.

Starters opgelet: EDventure zoekt een projectmedewerker voor 32-40 uur per week